Princess Piercing Salon

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Wiggle Games
Princess Piercing Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın tutkun olarak oynayacakları mükemmel bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Princess Piercing Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın tutkun olarak oynayacakları mükemmel bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Kızlarınız bu oyunda çok eğlenceli zaman geçirecek ve bun oyunu çok sevecekler.

Kızlarınız bu eğlenceli oyunda ekranına gelecek olan güzelleri güzeli çılgın tarza sahip olan kıza piercing uygulayacaklar. Ancak onun bu bakımsız burnuna önce bakım yapılması ve temizlenmesi gerekiyor. Kızlarınız menüde bulunan malzemeleri kullanarak onun burnunu tedavi edecek, çok uzamış olan burun kıllarını kesip yok edecek ve burnunda piercing uygulamak istedikleri yerleri işaretleyerek delme makinesi ile işaretledikleri yerleri delerek menüde bulunan birbirinden şık piercing modellerinden istediği birini seçip takacaklar. Sonra da kulak için de aynı burunda olduğu gibi işaretleyip delme işlemini uygulayarak onun kulaklarını şık küpeler ile süsleyecekler. Sonra da ona güzel bir makyaj yaparak onun harika bir görünüme kavuşmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Princess Piercing Salon indir